Mokėjimų saugumas

DAZUPARDUOTUVE.LT elektroninėje parduotuvėje galima atsiskaityti naudojantis el.bankininkystės sistemomis arba savarankišku pavedimu į SWEDBANK sąskaitą.

Mokėjimas el. bankininkystės ir kitomis sistemomis

Mokėjimai atliekami naudojantis PAYSERA sistema.

PAYSERA - AUKŠČIAUSIO LYGIO SAUGUMAS, PIRMOJI LICENZIJUOTA ELEKTRONINIŲ PINIGŲ ĮSTAIGA LIETUVOJE

Nuo 2012 m. Paysera yra licencijuota el. pinigų įstaiga, kuri turi teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu visose Europos Sąjungos šalyse. Elektroninių pinigų įstaigos licenciją išdavė Lietuvos Bankas

Paysera licenzija

PAYSERA - TARPTAUTINIS PCI DSS SAUGUMO SERTIFIKATAS

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikatas – tai tarptautinis saugumo technologijų ir procesų standartas. Šis saugumo standartas reglamentuoja reikalavimus bendrovėms priimančioms atsiskaitymus kortelėmis ir tvarkančioms klientų duomenis. Sertifikatas patvirtina, kad Paysera atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Paysera sistemoje įdiegtas aukščiausias – 1 lygio standartas, skirtas saugiai atlikti daugiau nei 6 mln. operacijų kortelėmis per metus.

PAYSERA PCI DSS SAUGUMO SERTIFIKATAS

KLIENTŲ DUOMENŲ SAUGUMAS

Paysera registruota Valstybinės Asmens Duomenų Apsaugos Inspekcijos registre www.ada.lt (registracijos kodas P3127). Klientų duomenys yra tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų bei šių Privatumo politikos nuostatų.

DUOMENYS YRA ŠIFRUOJAMI

Kliento bendravimo kanalas su Paysera sistema yra šifruojamas, kad niekas negalėtų perimti perduodamų duomenų.

PERIODINIS SKENAVIMAS IR AUDITAS

Periodiškai, Paysera sistema yra skenuojama pažangiausiomis priemonėmis, o tai pat išorinių saugumo specialistų pagalba yra tikrinamas naudojamas programinis kodas.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PAYSERA MOKĖJIMŲ SAUGUMĄ : https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/saugumas