Kaina

Kaina

Bendradarbiavimo pasiūlymas

Produktų sąrašas pagal prekinį ženklą SOUDAL, Belgija

Šiuo metu SOUDAL - tai pasaulyje stambiausias aerozolinių poliuretano putų gamintojas ir pirmaujantis hermetikų, klijų ir stogo dangų chemikalų tiekėjas. Dėka sistemingų investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, atvirumo naujoviškiems sprendimams ir prisitaikymui prie vietinių rinkų poreikių, koncernas pasiekė lyderio pozicijas tarptautinėje statybinių cheminių medžiagų rinkoje. Centrinė būstinė, logistikos ir operacijų bei tyrimų ir plėtros centras yra įsikūrę Belgijoje, o pardavimo biurai ir dukterinės įmonės jau yra įsikūrusios 130 pasaulio šalių. Koncernas turi 23 gamyklas Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje.

4 produktų(-ai/-s)
Kaina - Montažinės putos elastinės, akustinės, poliuretano pagrindu| SOUDAL FLEXIFOAM GUN 750ml Kaina - Montažinės putos elastinės, akustinės, poliuretano pagrindu| SOUDAL FLEXIFOAM GUN 750ml
  • Nuo 25 Eur pristatymas NEMOKAMAS*

Montažinės putos elastinės, akustinės, poliuretano pagrindu
SOUDAL FLEXIFOAM GUN 750ml

Kodai: 950701

Flexifoam Gun yra vienkomponentės, savaime išsiplečiančios, paruoštos naudoti poliuretano putos. Jų elastinės savybės leidžia putoms atkartoti sujungimo judesius ir išlaikyti jo izoliacines savybes daugelį metų. „Duravalve“ vožtuvo dėka optimali išeiga išlieka per visą galiojimo laiką, net jei flakonas laikomas ar gabenamas horizontaliai. Tinkamos durų ir langų montavimui ir sandarinimui.

Kaina 10,20 €

MONTAŽINĖS PUTOS POLIURETANO PAGRINDU

Kodai: 9507

Yellow Gun Foam – tai paruoštos naudojimui, vienkomponentės, savaime išsiplečiančios putos poliuretano pagrindu, pasižyminčios labai geromis garso ir šilumos varžos savybėmis bei puikiu matmenų stabilumu.

Kaina 8,16 €

MONTAŽINĖS PUTOS, TURINČIOS DAUGKARTINĮ ŠIAUDELĮ, POLIURETANO PAGRINDU

Kodai: 9241

Genius Gun PU yra paruoštos naudoti vieno komponento savaime išsiplečiančios poliuretano putos. Dėka Genius Gun PU sistemos, putų naudojimas tampa labai lengvas ir tikslus. Šiaudelis gali būti naudojamas keletą kartų, ji užkemšant, tai leidžia putas naudoti netgi keletą savaičių.

Kaina 6,00 €

YPATINGAI MAŽO PLĖTIMOSI MONTAŽINĖS PUTOS, POLIURETANO PAGRINDU

Kodai: 950702

Soudafoam Gun Low Expansion B2 – tai vienkomponentės, savaime išsiplečiančios, paruoštos naudojimui putos poliuretano pagrindu, kurių sudėtyje yra HCFC, bet nėra CFC propelantų, todėl visiškai nepavojingos ozono sluoksniui, balionas naudojamas su pistoletu. „Duravalve“ vožtuvo dėka optimali išeiga išlieka per visą galiojimo laiką, net jei flakonas laikomas ar gabenamas horizontaliai. Produktui minimaliai plečiantis, šios putos puikiai tinka durų ir langų rėmų montavimui.

Kaina 10,20 €
Daugiau nėra produktų, kuriuos būtų galima patalpinti. Pasiekėte sąrašo pabaigą!