Kaina

Kaina

Nauja dažų parduotuvė Vilniuje nuo 2024 m. kovo mėn.

Bendradarbiavimo pasiūlymas

REGISTRUOTIMEISTRAIPIGIAU_logo.jpg

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.
Dengiamumas:
• 1Ltr - 10m² išeiga;
• 5Ltr - 50m²

7063
Ever Build, Didžioji Britanija
Nauja
14,60 €
Su mokesčiais
e-KAINA galioja tik išskirtinai šioje el.parduotuvėje įsigyjamoms prekėms.
Kiekis

help_outlineUŽDUOTI KLAUSIMĄ
Valiklis kalkių, cemento, dumblių išvalymui| EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER 5L

Valiklis kalkių, cemento, dumblių išvalymui| EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER 5L

 

Aprašymas

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Ploviklis yra vandeninio pagrindo.

PANAUDOJIMO SRITYS - EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.

Dengiamumas: 
• 1Ltr - 10m² išeiga;
• 5Ltr - 50m²

Produkto informacija
7063
Nauja

Duomenų lapas

Produkto tipas
Valiklis
Sritis
Lauko darbams
Vidaus darbams
Paviršius
Betonas
Mūrinis paviršius
Probleminiai paviršiai
Skiedimas
Jautrių paviršių valymui naudokite atskiestą ploviklį 1:1 su vandeniu.
Sauga ir aplinka
Darbo metu dėvėti reikiamas rankų bei drabužių apsaugos priemones. Prieš padengiant visą paviršių, rekomenduojamą išbandyti produktą mažesniame plote
Pastabos
Po ploviklio panaudojimo, visada paviršių gerai nuplaukite su vandeniu. Darbo metu saugokite augalus ir naminiu gyvūnus nuo kontakto su plovikliu.