Kaina

Kaina

Nauja dažų parduotuvė Vilniuje nuo 2024 m. kovo mėn.

Bendradarbiavimo pasiūlymas

REGISTRUOTIMEISTRAIPIGIAU_logo.jpg

COO-VAR ZINC PHOSPHATE PRIMER - alkidinis gruntas tirpiklio (vaitspirito) pagrindu, metalinių konstrukcijų paviršių dažymui. Šis gruntas pasižymi ypatingai geromis antikorozinėmis savybėmis. Tinka gruntuoti tiek naują metalą, tiek ir seną. Gerai limpa prie aprūdijusių paviršių. Tinka gruntuoti spalvotus metalus. Lauko ir vidaus darbams. Atsparus temperatūrai iki 90C. 

6123
COO-VAR
Nauja
Spalva
Tūris
19,90 €
Su mokesčiais
NEMOKAMAS PRISTATYMAS ĮSIGYJANT PREKIŲ VIRŠ 25 Eur. Pristatymo variantai: Kurjeris Jūsų adresu, Autobusų siuntos, OMNIVA paštomatai, ITELLA paštomatai po stogu prekybos centruose.
e-KAINA galioja tik išskirtinai šioje el.parduotuvėje įsigyjamoms prekėms.
Kiekis

help_outlineUŽDUOTI KLAUSIMĄ
Gruntas| COOVAR ZINC PHOSPHATE PRIMER (UK)

Gruntas| COOVAR ZINC PHOSPHATE PRIMER (UK)

 

Aprašymas

COO-VAR ZINC PHOSPHATE PRIMER - alkidinis gruntas tirpiklio (vaitspirito) pagrindu, metalinių konstrukcijų paviršių dažymui. Šis gruntas pasižymi ypatingai geromis antikorozinėmis savybėmis. Tinka gruntuoti tiek naują metalą, tiek ir seną. Gerai limpa prie aprūdijusių paviršių. Tinka gruntuoti spalvotus metalus. Lauko ir vidaus darbams. Atsparus temperatūrai iki 90C. 

PASKIRTIS: COO-VAR Zinc Phosphate Primer Tai aukščiausios kokybės gruntas, skirtas gruntuoti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršius, tinkamai paruoštus galvanizuotus paviršius (cinkuotus, variuotus ir t.t.) bei aliuminio lydinius. Taip pat galima gruntuoti sausas glazūruotas plyteles, čerpes ir kitus panašius lygius paviršius. Gruntas naudojamas vidaus ir išorės darbams. Gruntas pasižymi labai geru sukibimu su metaliniais paviršiais. Didelis grunto sudėtyje esančio cinko fosfato kiekis užtikrina gerą antikorozinę apsaugą. Atsparus, drėgmei, naftos produktams, buityje ir kai kuriems pramonėje naudojamiems chemikalams, skiestoms rūgštims ir šarmams.

PASIRENGIMAS DARBUI: Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą, gruntuojamas paviršius turi būti švarus ir sausas. Pašalinti visas atšokusias ar nekokybiškas ankstesnias dangas. Nuvalyti gruntuojamą paviršių nuo nešvarumų ir dulkių, nuplauti vandeniu ir leisti paviršiui pilnai išdžiūti. Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą ant birių ar naujai glaistytų paviršių rekomenduojama prieš tai nutepti tam skirtais sutvirtinančiais /stabilizuojančiais giluminiais gruntais.

Medis: Sušveiskite medieną iki lygaus paviršiaus, sakingos vietos prieš gruntuojant turi būti apdirbtos su specialiu, sakus surišančiu gruntu. Naują medieną prieš padengiant gruntu rekomenduojame impregnuoti specialiais tam skirtais antiseptikais

Betonas ir Tinkas: Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą betonas ar tinkas turi bręsti ne mažiau kaip 30 dienų ( prie +24°C).

Ankščiau dažyti paviršiai: Paviršius privalo būti švarus ir sausas. Pašalinti visas atšokusias ar nekokybiškas ankstesnes dangas. Blizgūs paviršiai prieš gruntavimą turi būti sušveisti iki pilnai matinio paviršiaus.

Produkto pateikta informacija (aukščiau ir žemiau), pagrįsta laboratoriniais bandymais ir praktine patirtimi. Kadangi praktinis medžiagos naudojimas, kas yra reikšmingas faktorius, vyksta be mūsų kontrolės, mes negalime prisiimti atsakomybės dėl rezultato, kaip ir dėl galimų darbo atlikimo klaidų, jei medžiagos nekokybiškumas negali būti įrodytas. Platintojas neatsako už žalą, patirtą naudojant produktą ne pagal instrukciją ar netinkamu tikslu.

Produkto informacija
6123
Nauja

Duomenų lapas

Spalvos
Pilka
Sritis
Lauko darbams
Vidaus darbams
Paviršius
Betonas
Glazūruotos plytelės
Medinis paviršius
Metalas
Čerpės
Blizgesys
Pusiau matiniai
Išeiga m2/litrui (vienu sluoksniu)
10m2/1ltr
Padengimo būdai
Teptukas, volelis, purškimas (skiesti su vaitspiritu 10% dažų tūrio).
Džiūvimo laikas
Dažomo paviršiaus ir aplinkos temperatūra dažymo metu turi būti nuo +10°C iki +42°C, oro drėgnumas ne daugiau kaip 75%. Sausas priliesti – 3 val. Dengti kitą sluoksnį arba uždažyti – po 12 val
Skiedimas
Vaitspiritas
Įrankių priežiūra
Prieš įrankių valymą nuo jų reikia pašalinti grunto likučius. Įrankiai plaunami su vaitspiritu
Sandėliavimas
Produktas laikomas sausoje, gerai ventiliuojamoje patalpoje. Nelaikyti arti maisto, ar maistui skirtų indų. Nesandėliuokite produkto žemesnėje nei +10°C temperatūroje
Prekinis ženklas
COO-VAR Didžioji Britanija

Specifinės nuorodos

ean13
5021887002340

Spalvų kainoraštis

Paspaudus spalvą, po ja atsidaro spalvos kainų lentelė

  • check_circle Pilka

Paspaudus spalvą, po ja atsidaro spalvos kainų lentelė

Norite kitos spalvos? Užpildykite formą UŽDUOTI KLAUSIMĄ. Joje nurodykite pageidaujamos spalvos kodą bei paletės pavadinimą. Parengsime Jums asmeninį spalvos kainos pasiūlymą!.